Про компанію «ТіД»

Компанія «ТіД» – лідер на ринку комп'ютерної техніки Одеси з 1994р. В структуру компанії входить: мережа роздрібних магазинів, інтернет магазин, відділ роботи з корпоративними та оптовими клієнтами, власний сервісний центр, що дозволяє надати широкий вибір комплексних рішень та сервісних послуг, які задовольнять потреби як роздрібного покупця так і корпоративного замовника.

Кожному покупцю компанія «ТіД» пропонує скористатися послугами сучасного сервісу: якісне обслуговування, акції, програма розширеного сервісу, система знижок постійним клієнтам, можливість купівлі в кредит, замовлення товарів в інтернеті, безкоштовна доставка товару.

Ми з великою увагою та повагою ставимося до наших клієнтів та враховуємо всі побажання, а наша досвідчена команда консультантів допоможе з вибором.

Наша місія- надання якісного сервісу, широкого асортименту товарів в мережі магазинів, комплексного обслуговування покупців.

До здобутків мережі комп'ютерних магазинів «ТіД» можна віднести висококваліфікований персонал, надання всіх новинок у галузі IT-технологій, високий рівень технічної підтримки наших покупців.

Інтернет-магазин «ТіД» - об'єднання всіх сервісів на одному майданчику, що забезпечує зручність покупки, не залишаючи межі будинку або офісу, а також заощадити час покупця на відвідування роздрібних магазинів.

Для зручності обслуговування корпоративних клієнтів у структурі компанії «ТіД» є спеціалізований відділ, який забезпечує підтримку SMB-бізнесу та корпоративного сектору. Основне завдання підрозділу – розробка, впровадження та підтримка проектів будь-якого рівня складності.

Власний сервісний центр компанії «ТіД» виконує гарантійне та післягарантійне обслуговування, комплексну технічну підтримку клієнтів.

Компанія "ТіД" - це широкий вибір новинок та передових рішень від персональних комп'ютерів власного виробництва, ноутбуків від провідних світових виробників, комплектуючих до аксесуарів, витратних матеріалів, мережного обладнання, ліцензійного програмного забезпечення.