Мережевий фільтр живлення Gembird SPG5-G-10MG

SPG5-G-10MG
 Мережевий фільтр живлення Gembird SPG5-G-10MG, fig. 1
Наведіть на картинку, щоб збільшити
419  грн
В наявності
Доставка у пункт видачі 2-3 дні

Гарантія для цього товару 12 міс.Гарантія на всі куплені товари в нашому інтернет-магазині складає від 12 місяців

14 днів
+
Кількість розеток - 5 шт, Довжина кабелю - 10 м, Колір - сірий

Мережевий фільтр живлення GEMBIRD SPG5-G-10MG
Шукаєте мережевий фільтр з довгим кабелем? Хочете забезпечити високоякісне та безпечне харчування для вашої комп'ютерної або офісної техніки? Вас конче зробить цей виріб! Цей мережевий фільтр дозволить зручно організувати простір в кімнаті. Але найважливіше те, що модель забезпечить надійний захист від короткого замикання, перешкод або перевантаження. До того ж ціна Gembird SPG5-G-10MG дуже доступна!

Виріб живиться від мережі. Надійний захист від ударів гарантує високоякісний пластик корпусу. Крім цього тут передбачено отвір для прикріплення на стіну. Зручний вимикач зі світлодіодним індикатором роботи дозволить легко і швидко управляти харчуванням підключених приладів. Мережевий фільтр має 10 м кабель і 5 розеток. Багато користувачів у відгуках стверджують, що саме через довжину проводу вибрали даний виріб. Таке рішення дозволяє встановити комп'ютерний стіл на якій відстані від розеток і зручно спланувати простір в кімнаті. Дбаєте про безпечну роботу дорого обладнання? Тоді ви ніколи не пошкодуєте про рішення купити Gembird SPG5-G-10MG!

Особливості мережевого фільтра живлення GEMBIRD SPG5-G-10MG: 5 універсальних розеток із заземленням (Euro / Rus). Ударостійкий пластиковий корпус. Захист компьютерноі і офісної техніки від перевантажень і від короткого замикання. Мережевий кабель і вилка євростандарту. Вимикач зі світлодіодом. Отвір для кріплення до стіни.

Виробник:
Gembird
Довжина кабелю:
  • 10 м
Загальний вимикач розеток:
  • двополюсний
Кількість розеток:
  • 5 шт
Колір:
-
Номінальна напруга:
  • 220 В
Робоча частота:
  • 50 Гц
Струм спрацьовування термозапобіжника:
  • 10 А
Країна виробництва:
  • Китай

Не знайдено дописів

Написати відгук