Кабель мультимедійний VGA 20.0m Cablexpert (CC-PPVGA-20M-B)

CC-PPVGA-20M-B
 Кабель мультимедійний VGA 20.0m Cablexpert (CC-PPVGA-20M-B), fig. 1
Наведіть на картинку, щоб збільшити
520  грн
В наявності
Доставка у пункт видачі 2-3 дні

Гарантія для цього товару 1 міс.Гарантія на всі куплені товари в нашому інтернет-магазині складає від 12 місяців

14 днів
+
Тип конектора 1 - VGA, Тип конектора 2 - VGA, довжина - 20 м
VGA - 15-контактний субмініатюрний роз'єм для підключення аналогових моніторів за стандартом VGA. Відеокабель призначений для передачі даних з одного пристрою на інший без втрати якості. Представлений перехідник встиг завоювати визнання серед володарів домашньої техніки, комп'ютерів, відео і аудіо пристроїв.

Кабель VGA 20.0m GEMBIRD (CC-PPVGA-20M-B) створений з неймовірно високоякісних матеріалів, він прекрасно прослужить досить тривалий час.

Кабель VGA 20.0m GEMBIRD (CC-PPVGA-20M-B) відрізняється не тільки високою якістю, але і неперевершеною надійністю і стабільністю роботи.

Використовуючи кабель VGA 20.0m GEMBIRD (CC-PPVGA-20M-B), користувач отримує можливість підключати системний блок або ноутбук до будь-якого монітора для передачі відеозображення.

КабельVGA 20.0m GEMBIRD (CC-PPVGA-20M-B) також підходить до DVD-програвачів і рідкокристалічним телевізорам.

Кабель VGA 20.0m GEMBIRD (CC-PPVGA-20M-B) обладнаний двома феритовими фільтрами і системою подвійного екранування, завдяки чому запобігає появі високочастотних перешкод на зображенні. Тому шнур працює стабільно, а трансляція даних здійснюється без будь-яких втрат.

Кабель VGA 20.0m GEMBIRD (CC-PPVGA-20M-B) має довжину 20 метрів, завдяки чому користувач отримує можливість підключати між собою досить віддалені пристрої.

Кабель VGA 20.0m GEMBIRD (CC-PPVGA-20M-B) передає тільки аналогове зображення. Вартість - одна з переваг: вона демократична і об'єктивна.
Виробник:
Cablexpert
Довжина:
  • 20 м
Тип:
  • кабель
Тип конектора 1:
  • VGA
Тип конектора 2:
  • VGA
Країна виробництва:
  • Китай

Не знайдено дописів

Написати відгук