Чорнило ColorWay Canon GI-490 Pigment 100мл Black (CW-CP490BK01)

CW-CP490BK01
 Чорнило ColorWay Canon GI-490 Pigment 100мл Black (CW-CP490BK01), fig. 1
Наведіть на картинку, щоб збільшити
119  грн
В наявності
Доставка у пункт видачі 2-3 дні
14 днів
+
Тип - сумісний, тип чорнила - пігментні, сумісність з пристроями бренду - Canon, Колір - Black, ємність - 100 мл

Чорнило ColorWay Canon GI-490 100мл Black (CW- CP490BK01 ) - зарекомендували себе чорнило для системи безперервної подачі чорнила, струменевих принтерів та МФУ. Серед основних конкурентних переваг чорнил ColorWay: гарна передача кольорів, чіткість зображення, волого- і світлостійкість, бюджетна ціна. Система безперервної подачі чорнила вирішує проблему економного друку і робить купівлю струменевого принтера економічно виправданою.

 Все, що Вам необхідно - періодично поповнювати чорнило в донорах, вартість яких значно менше, ніж вартість повного набору картриджів. При використанні СНПЧ (системи безперервної подачі чорнила), а також при перезаправці картріджів вимагається чорнило, яке може бути пігментним або водорозчинним. Особливості водорозчинних чорнил. Водорозчинні чорнила ColorWay - барвники (і інші компоненти) утворюють в чорнилі ідеальний розчин, тобто знаходяться в вигляді окремих іонів, оточених розчинниками. В чорнило додаються речовини, які притягують до себе водні пари з повітря, для запобігання пересихання.

Перевага використання водорозчинного чорнила в істотній економії грошових коштів в порівнянні з пігментними та в зручності використання, відсутності ризику засихання в друкуючій голівці. Особливості пігментного чорнила. Пігментні чорнила ColorWay - барвником в пігментних чорнилах є нерозчинні у воді органічне або неорганічне з'єднання. Пігмент - це кольорові частинки, які мають всі характеристики твердого тіла, такі як обсяг, діаметр та ін. Перевага пігментного чорнила в тому, що вони більш стійкі до світла і воді, не розпливаються при намоканні.

Ємність:
  • 100 мл
Колір:
-
Сумісність з моделями:
  • Canon PIXMA G1400 / G2400 / G3400
Сумісність з пристроями бренду:
  • Canon
Тип:
  • сумісний
Тип чорнила:
  • пігментні
Країна виробництва:
  • Китай

Не знайдено дописів

Написати відгук