Тонер HP LJ Universal №3 SERVICE PACK (12x833 г) Patron (T-PN-HU3-10SP)

T-PN-HU3-10SP
 Тонер HP LJ Universal №3 SERVICE PACK (12x833 г) Patron (T-PN-HU3-10SP), fig. 1
Наведіть на картинку, щоб збільшити
5 271  грн
В наявності
Доставка у пункт видачі 2-3 дні
14 днів
+
Сумісність - Hewlett Packard, 10 кг, Black

Тонер HP LJ Universal №3 SERVICE PACK (12x833 г) PATRON (T-PN-HU3-10SP) відрізняється не тільки високою якістю, завдяки вдосконаленій технології виробництва, але і зручною упаковкою та особливим дизайном. Ці нововведення спеціально для вітчизняних споживачів розробили фахівці компанії. При цьому фасовка здійснюється таким чином, щоб забезпечити зручне і просте використання.

Завдяки сферичним часткам у тонері, ваші зображення стануть ще більш різкими, а текст - чітким. Асортимент тонерів PATRON підходить до всіх різновидів картриджів для найпопулярніших моделей принтерів і копірів. Тонер розфасовується у флакони, розраховані на одну чи десять заправок картриджа. На етикетках зазначений повний список сумісності - моделі відповідних картриджів і принтерів.

Тонер призначений для використання в тонерних картриджах для лазерних принтерів, копіювальних апаратів, багатофункціональних пристроїв (БФП). Завдяки тонеру в процесі друку формується зображення: всі электрографічні апарати створюють зображення за допомогою переносу тонера на заряджений фотобарабан (оптичний блок), який і переносить видиме зображення і друкований текст на папір (у переважній більшості випадків) або прозору плівку.

Колір:
-
Сумісність з моделями:
  • HP LJ Universal
Сумісність з пристроями бренду:
-
Країна виробництва:
  • Україна

Не знайдено дописів

Написати відгук