Кабель для принтера USB 2.0 AM/BM 4.5m Cablexpert (CCP-USB2-AMBM-15)

CCP-USB2-AMBM-15
 Кабель для принтера USB 2.0 AM/BM 4.5m Cablexpert (CCP-USB2-AMBM-15), fig. 1
Наведіть на картинку, щоб збільшити
99  грн
В наявності
Доставка у пункт видачі 2-3 дні

Гарантія для цього товару 12 міс.Гарантія на всі куплені товари в нашому інтернет-магазині складає від 12 місяців

14 днів
+
Тип - кабель, тип Вхід - USB AM, тип Вихід - USB BM, довжина - 4.5 м
Для чого може бути використаний цей кабель? USB A(f) може зустрічатися у: материнських плат, ноутбуків, планшетів, контролерів USB, USB-концентраторів, кабелів-подовжувачів USB, роутерів, NAS-серверів, універсальних зарядних пристроїв. USB micro-B може зустрічатися у стільникових телефонів, смартфонів, комунікаторів, фотоапаратів.

Кабель USB2.0 АМ/АF GEMBIRD (CCP-USB2-AMBM-15) призначений для з'єднання новітніх портативних мультимедійних пристроїв (мобільних телефонів, смартфонів, портативних MP3-плеєрів, цифрових фото - і відеокамер) з комп'ютером або зарядним пристроєм.

Оновлений стандарт передачі даних USB 3.0 забезпечує в 10 разів більшу швидкість передачі даних в порівнянні з USB 2.0, а також збільшену силу струму з 500 мА до 900 мА. Всі штепсельні і гніздові роз'єми USB 3.0 типу А повністю сумісні з відповідними роз'ємами USB 2.0 типу А.
Кабель призначений для підключення периферійних пристроїв до ПК.

Подвійне екранування, 2 феритових фільтра і внутрішнє екранування роз'ємів забезпечують повний захист від високочастотних перешкод. Провідник з безкисневої міді високої очищення для найкращої якості передачі сигналу. Позолочені роз'єми забезпечує найкраще з'єднання і тривалий термін служби.
Виробник:
Cablexpert
Довжина:
  • 4.5 м
Тип:
  • кабель
Тип Вихід:
  • USB BM
Тип Вхід:
  • USB AM
Країна виробництва:
  • Китай

Не знайдено дописів

Написати відгук