Фільтри товарів

Довжина
Категорія
Тип роз'ємів
Виробник
Ціна

 – 

  • 0
  • 8872
Тип роз'ємів
    Більше
Країна виробництва

Патч-корди, адаптери, пігтейли

Довжина - 3 м, тип роз'ємів - SC - SC
329  грн
Довжина - 125 м, тип роз'ємів - SC - SC, кількість волокон - Simplex
487  грн
Довжина - 200 м, тип роз'ємів - SC/UPC-SC/UPC, кількість волокон - Simplex
779  грн
Довжина - 1 м, тип роз'ємів - LC - LC
63  грн
Довжина - 5 м, тип роз'ємів - SC, кількість волокон - Simplex
54  грн
Категорія - OM3, Довжина - 2 м, тип роз'ємів - ST/UPC-ST/UPC, кількість волокон - Duplex
293  грн
Категорія - OM3, Довжина - 1 м, тип роз'ємів - ST/UPC-ST/UPC, кількість волокон - Duplex
271  грн
Категорія - OM3, Довжина - 5 м, тип роз'ємів - LC/UPC-ST/UPC, кількість волокон - Duplex
358  грн
Категорія - OM3, Довжина - 3 м, тип роз'ємів - LC/UPC-ST/UPC, кількість волокон - Duplex
315  грн
Категорія - OM3, Довжина - 1 м, тип роз'ємів - LC/UPC-ST/UPC, кількість волокон - Duplex
271  грн
Довжина - 5 м, тип роз'ємів - XFP - XFP
4 416  грн
Довжина - 3 м, тип роз'ємів - XFP - XFP
4 224  грн