Фільтри товарів

Довжина
Категорія
Тип роз'ємів
Виробник
Ціна

 – 

  • 0
  • 7005
Тип роз'ємів
    Більше
Країна виробництва

Патч-корди, адаптери, пігтейли

Довжина - 1.5 м, тип роз'ємів - SC
32  грн
Категорія - OM3, Довжина - 7 м, тип роз'ємів - LC - LC, кількість волокон - Duplex
312  грн
Довжина - 25 м, тип роз'ємів - SC - SC, кількість волокон - Simplex
169  грн
Довжина - 5 м, тип роз'ємів - SC - SC
350  грн
Категорія - OS2, Довжина - 2 м, тип роз'ємів - SC - SC, кількість волокон - Duplex
201  грн
Довжина - 2 м, тип роз'ємів - SFP28 - SFP28
1 638  грн
Довжина - 5 м, тип роз'ємів - SFP+ - SFP+
1 170  грн
Довжина - 1 м, тип роз'ємів - QSFP - 4SFP
1 906  грн
Довжина - 2 м, тип роз'ємів - LC/UPC-LC/UPC, кількість волокон - Simplex
60  грн
Категорія - OM3, Довжина - 2 м, тип роз'ємів - SC, кількість волокон - Simplex
1 054  грн
Категорія - OS2, Довжина - 1 м, тип роз'ємів - LC/UPC-LC/UPC, кількість волокон - Duplex
185  грн
Довжина - 2 м, тип роз'ємів - LC - LC
234  грн
Категорія - OM3, Довжина - 1 м, тип роз'ємів - LC - LC
219  грн
Довжина - 5 м, тип роз'ємів - SC - SC
274  грн
Категорія - OS2, Довжина - 5 м, тип роз'ємів - SC - LC, кількість волокон - Duplex
275  грн
Довжина - 1.5 м, тип роз'ємів - ST/UPC
106  грн
Довжина - 1.5 м, тип роз'ємів - LC/UPC
21  грн
Довжина - 1.5 м, тип роз'ємів - FC/UPC
30  грн
Довжина - 3 м, тип роз'ємів - FC/UPC-FC/UPC, кількість волокон - Simplex
60  грн
Довжина - 85 м, тип роз'ємів - SC - SC, кількість волокон - Simplex
652  грн
Категорія - OM3, Довжина - 15 м, тип роз'ємів - LC - LC, кількість волокон - Duplex
491  грн
Довжина - 2 м, тип роз'ємів - SC - LC, кількість волокон - Duplex
233  грн
Довжина - 2 м, тип роз'ємів - LC - LC
210  грн
Категорія - OS2, Довжина - 5 м, тип роз'ємів - LC - LC, кількість волокон - Duplex
231  грн
Довжина - 1 м, тип роз'ємів - SC - SC
185  грн
Довжина - 10 м, тип роз'ємів - SFP+ - SFP+
1 755  грн
Категорія - OM3, Довжина - 20 м, тип роз'ємів - LC - LC, кількість волокон - Duplex
585  грн
Категорія - OM4, Довжина - 3 м, тип роз'ємів - LC/SC
386  грн
Категорія - OM4, Довжина - 5 м, тип роз'ємів - LC
423  грн
Категорія - OM4, Довжина - 3 м, тип роз'ємів - LC
344  грн
Категорія - OM4, Довжина - 2 м, тип роз'ємів - LC
295  грн
Довжина - 1 м, тип роз'ємів - SC - SC, кількість волокон - Simplex
69  грн
Довжина - 5 м, тип роз'ємів - SC, кількість волокон - Simplex
54  грн
Довжина - 1 м, тип роз'ємів - LC - LC, кількість волокон - Duplex
1 343  грн
Довжина - 125 м, тип роз'ємів - SC - SC, кількість волокон - Simplex
428  грн
Довжина - 3 м, тип роз'ємів - SC/UPC-SC/APC, кількість волокон - Simplex
48  грн
Довжина - 5 м, тип роз'ємів - LC/UPC-LC/UPC, кількість волокон - Simplex
94  грн
Довжина - 1 м, тип роз'ємів - SC/UPC-SC/UPC, кількість волокон - Simplex
57  грн
Довжина - 75 м, тип роз'ємів - SC - SC, кількість волокон - Simplex
304  грн
Довжина - 100 м, тип роз'ємів - SC - SC, кількість волокон - Simplex
377  грн
Категорія - OS1, Довжина - 1 м, тип роз'ємів - LC, кількість волокон - Simplex
584  грн
Довжина - 5 м, тип роз'ємів - SC - SC, кількість волокон - Simplex
81  грн
Довжина - 90 м, тип роз'ємів - SC/UPC-SC/UPC, кількість волокон - Simplex
683  грн
Довжина - 900 м, тип роз'ємів - SC/UPC-SC/UPC, кількість волокон - Simplex
6 018  грн
Довжина - 75 м, тип роз'ємів - SC/UPC-SC/UPC, кількість волокон - Simplex
584  грн
Довжина - 70 м, тип роз'ємів - SC/UPC-SC/UPC, кількість волокон - Simplex
552  грн

Ціни на Патч-корди, адаптери, пігтейли в Україні

Часті питання про Патч-корди, адаптери, пігтейли:

⏩ Які Патч-корди, адаптери, пігтейли купити дешево ❓

Найдешевші Патч-корди, адаптери, пігтейли на сьогоднішній день:

⏩ Які Патч-корди, адаптери, пігтейли найпопулярніші в лютому 2024 ❓

⏩ Новинки в категорії Патч-корди, адаптери, пігтейли в лютому 2024 ❓

⏩ Які Патч-корди, адаптери, пігтейли флагманські в лютому 2024 ❓