Дата кабель USB 3.0 AM/AF 3.0m Patron (CAB-PN-AMAF3.0-3M)

CAB-PN-AMAF3.0-3M
 Дата кабель USB 3.0 AM/AF 3.0m Patron (CAB-PN-AMAF3.0-3M), fig. 1
Наведіть на картинку, щоб збільшити
254  грн
В наявності
Доставка у пункт видачі 2-3 дні

Гарантія для цього товару 1 міс.Гарантія на всі куплені товари в нашому інтернет-магазині складає від 12 місяців

14 днів
+
Тип - кабель, Тип конектора 1 - USB 3.0, Тип конектора 2 - USB 3.0, довжина - 3 м, Колір - синій

Кабель USB 3.0 AM/AF 3.0m PATRON (CAB-PN-AMAF3.0-3M) призначений для передачі цифрового нестутого звуку і відео, а також іншої медіа інформації між пристроями з відповідними інтерфейсами. Основними достоїнствами кабелю є: подвійне екранування від перешкод, провідник з безкисневої міді високої очищення і загальне якісне виконання. Також слід відзначити велику довжину кабелю, що дозволяє з'єднувати пристрої знаходяться досить далеко один від одного.

Оновлений стандарт передачі даних USB 3.0 забезпечує в 10 разів більшу швидкість передачі даних в порівнянні з USB 2.0, а також збільшену силу струму з 500 мА до 900 мА. Всі штепсельні і гніздові роз'єми USB 3.0 типу А повністю сумісні з відповідними роз'ємами USB 2.0 типу А. Кабель призначений для підключення периферійних пристроїв до ПК.

Для розробників USB 3.0 було важливо зберегти сумісність з колишнім апаратним забезпеченням. Це дозволило б підключати сучасний жорсткий диск з USB 3.0 до старого комп'ютера з USB 1.0, хоча швидкість передачі склала б лише 1,5 Мбіт/с. Найбільш поширений в даний час USB 2.0 використовує такий же тип штекера і кабелю , як і перший стандарт. Але завдяки більш високій частоті системної синхронізації на практиці він забезпечує велику швидкість - від 30 до 40 Мбайт/с. Передача даних за допомогою USB 1.0 і 2.0 проводиться роздільно через два дроти. Щоб підвищити захищеність від збоїв, сигнал транслюється через другий провід ще раз - в інвертованому вигляді. Ще два проводи призначені для енергопостачання периферійного пристрою і подають до 500 мА при напрузі 5 Ст.

Ті, кому вже доводилося заповнювати даними терабайтний жорсткий диск з інтерфейсом USB, можуть підтвердити, що USB 2.0 занадто повільний при пред'являються сьогодні вимоги до швидкості передачі інформації. Інтерфейс SuperSpeed USB (USB 3.0) забезпечує швидкість до 5 Гбіт/с, опиняючись в десять разів швидше свого попередника. Таким чином, тепер швидкість роботи залежить лише від використовуваного жорсткого диска. USB 3.0 - нове покоління інтерфейсу USB (Universal Serial Bus). Його ключовою відмінністю від попередньої версії USB 2.0 є збільшена з 480мбіт/с до 5гбіт/сек максимальна швидкість передачі даних. 

Довжина:
  • 3 м
Колір:
-
Тип:
  • кабель
Тип конектора 1:
  • USB 3.0
Тип конектора 2:
  • USB 3.0
Країна виробництва:
  • Китай

Не знайдено дописів

Написати відгук