Дата кабель USB 3.0 AM to Type-C 0.5m PowerPlant (KD00AS1253)

KD00AS1253
 Дата кабель USB 3.0 AM to Type-C 0.5m PowerPlant (KD00AS1253), fig. 1
Наведіть на картинку, щоб збільшити
251  грн
В наявності
Доставка у пункт видачі 2-3 дні

Гарантія для цього товару 12 міс.Гарантія на всі куплені товари в нашому інтернет-магазині складає від 12 місяців

14 днів
+
Тип - кабель, Тип конектора 1 - USB 3.0 (AM), Тип конектора 2 - USB Type-C, довжина - 0.5 м, Колір - чорний

Дата кабель PowerPlant USB 3.0 AM - Type C 0,5m (KD00AS1253) використовується для підключення портативних пристроїв до комп'ютера з метою передачі цифрових файлів між ними. Гарантує максимальну продуктивність завдяки відповідно до вимог стандартів USB.

Дата кабель PowerPlant USB 3.0 AM - Type C 0,5m заощадить Ваш час через високу швидкість передачі даних і максимальної зручності у використанні. Завдяки йому Ви зможете використовувати всі функції, які пропонує ваше портативний пристрій, через підключення до комп'ютера. Зручне ПО дає можливість працювати з будь-якими такими пристроями.

Особливості дата кабелю PowerPlant: тверде покриття з ПВХ добре екранує і захищає шнур; середня довжина кабелю підходить практично для всіх видів приміщень; як провідники використовувалися мідь і позолочений метал; сумісний з усіма пристроями з відповідним роз'ємом; швидкісна передача даних значно спростить вашу роботу; литі роз'єми для виняткової надійності; здатність витримати до 5000 циклів з'єднання; покриття на контактах і роз'ємах не дозволить знизити якість сигналу на всьому протязі терміну служби.

Довжина:
  • 0.5 м
Колір:
-
Тип:
  • кабель
Тип конектора 1:
  • USB 3.0 (AM)
Тип конектора 2:
  • USB Type-C
Країна виробництва:
  • Китай

Не знайдено дописів

Написати відгук