Етикетка Tama поліпропілен 58x40/ 1тис (5689)

 Етикетка Tama поліпропілен 58x40/ 1тис (5689), fig. 1
Наведіть на картинку, щоб збільшити
190  грн
В наявності
Доставка у пункт видачі 2-3 дні
14 днів
+
Тип - плівкова, Матеріал - поліпропілен, розмір етикетки - 58 x 40 мм, кількість етикеток в рулоні - 1000 шт

Тама поліпропілен 58x40/ 1тис (5689) - це поліпропіленова самоклейка етикетка, яка призначена для маркування товару з тривалим терміном зберігання чи експлуатації.

У наш час, коли на полицях магазинів і супермаркетів спостерігається широке розмаїття товарів, маркування грає істотну роль для простого споживача, який все частіше замислюється про якість і користь продукції, яку збирається придбати. Якщо ж це товари для дітей, батьки вчитуються в кожну дрібницю: відсутні ГМО, стабілізатори, емульгатори, консерванти і т. д. Тому етикетка повинна бути якісною, гарно читаться і застосований той вигляд, який призначений для маркування конкретної групи товарів. Найбільш поширений і простий для нанесення вигляд – етикетка на самоклеючій основі.

Основними перевагами є: стійкість до стирання, впливу вологи, жирів і розчинників, високі температури плавлення, виключено корозійне розтріскування. В основному плівкова етикетка застосовується у маркуванні косметичних засобів, побутової хімії, засобів особистої гігієни, лакофарбових виробів та технічних олій. 

Виробник:
Tama
Кількість етикеток в рулоні:
  • 1000 шт
Колір етикетки:
  • білий
Матеріал:
  • поліпропілен
Розмір етикетки:
  • 58 x 40 мм
Тип:
  • плівкова
Країна виробництва:
  • Україна

Не знайдено дописів

Написати відгук