УВАГА !!!! У ЗВ'ЯЗКУ З ВІЙСЬКОВИМИ ДІЯМИ!!!

Доставка та оплата

В інтернет-магазині «ТіД» Ви можете замовити будь-який товар, представлений на вітрині. Вибрану модель необхідно додати до «кошика» та заповнити форму замовлення. Якщо Ви не знайшли модель, що цікавить, зверніться до консультантів інтернет-магазину +38(067) 775 97 94 і даний товар ми доставимо Вам на замовлення протягом 2-4 робочих днів.

Способи доставки:

Графік відправок службою доставки Нова Пошта:

  • Понеділок - п'ятниця: з 11:00 до 16:00 
  • Відправка товару здійснюється в заводській упаковці разом з гарантійними документами, що підтверджують покупку.
  • Доставка у міста України здійснюється у строк згідно з графіком Нової пошти.
  • Відправка товарів компаніями перевізниками здійснюється за передоплатою, за рахунок отримувача і страхується на всю суму сплаченого товару.

Звертаємо увагу!

Перевірку цілісності упаковки та товару необхідно здійснювати у відділенні Нової Пошти при отриманні товару. У разі якщо пошкодження товару виявлено після видачі товару компанією перевізником і цей факт не зафіксовано службою доставки Нова Пошта, претензії до цілісності товару в інтернет-магазині «ТіД» не приймає.

Способи оплати:

Сплатити за товар ви можете:

  • Готівковий розрахунок  та  оплата картою у пунктах самовивезення у роздрібних магазинах «ТіД».
  • Безготівковий розрахунок (після оформлення замовлення співробітник інтернет магазину надішле рахунок на оплату на вказану електронну адресу. Рахунок можна сплатити в найближчому відділенні банку або з розрахункового рахунку компанії, пакет усіх необхідних документів на купівлю товару надається для юридичних осіб при відправленні товару).